
Sėdam į traukinį ir žiūrim kur nuvažiuosim
Kelionės
ffg


0 / 6Free
Vilnius2026-06-20 17:08
Ieškau kompanijos įsėst į traukinį ir važiuot be jokio rimto plano. Išlipt random vietoj, prasukt ratą, kažką pavalgyt ir grįžt.
Deedgo padeda atrasti, kas vyksta netoliese, prisijungti prie veiklų vos keliais paspaudimais ir kurti savo, kai nori suburti žmones.