Sėdam į traukinį ir žiūrim kur nuvažiuosimTravelffg0 / 64Starts in: 7d 8hAuto joinFreeVilnius2026-06-20 20:08Ieškau kompanijos įsėst į traukinį ir važiuot be jokio rimto plano. Išlipt random vietoj, prasukt ratą, kažką pavalgyt ir grįžt.DetailsDetailsJoin to chatJoin to chatShareShareJoinJoin